Zwyczajni

  • Jarosław Antoniuk - Teatr Lalki i Aktora – Łomża
  • Andrzej Bartnikowski – Olsztyński Teatr Lalek
  • Małgorzata Bogajewska – Teatr Ludowy – Kraków
  • Jacek Bończyk – Teatr Rozrywki – Chorzów
  • Borowska-Juszczyńska Renata – Teatr Wielki im. S. Moniuszki – Poznań
  • Dorota Borowy – Teatr Rozrywki – Chorzów
  • Wojciech Brawer – Teatr Lalek ARLEKIN – Łódź
  • Bogusław Chmielewski - Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu
  • Andrzej Churski - Teatr im. W. Horzycy – Toruń
  • Robert Czechowski – Lubuski Teatr im. L. Kruczkowskiego – Zielona Góra
  • Michał Derlatka - Miejski Teatr Miniatura – Gdańs
  • Zdzisław Derebecki – Bałtycki Teatr Dramatyczny – Koszalin
  • Tomasz Dutkiewicz – Teatr Komedia – Warszawa
  • Natalia Dzieduszycka - Teatr Rozmaitości – Warszawa
  • Jerzy Fedorowicz, Jr
  • Maciej Figas – Opera Nova – Bydgoszcz
  • Paweł Gabara
  • Łukasz Gajdzis - Teatr Polski im. H. Konieczki – Bydgoszcz
  • Aleksandra Gajewska - Teatr Rozrywki – Chorzów
  • Bogdan Gasik - Teatr Muzyczny im. D. Baduszkowej – Gdynia
  • Mirosław Gawęda - Teatr Współczesny – Szczecin
  • Gabriel Gietzky
  • Krzysztof Głuchowski – Teatr im. J. Słowackiego – Kraków
  • Łukasz Goik – Opera Śląska – Bytom
  • Danuta Grochowska
  • Andrzej Hamerski - Teatr Muzyczny – Poznań
  • Wiktor Herzig
  • Dorota Ignatjew - Teatr im. J. Osterwy – Lublin
  • Jacek Jabrzyk – Teatr Zagłębia – Sosnowiec
  • Tomasz Janczak – Filharmonia Dolnośląska – Jelenia Góra
  • Artur Janusiak – Teatr Ateneum im. S. Jaracza – Warszawa
  • Janusz Jasiński – Wrocławski Teatr Lalek
  • Bogusław Jasiok – Teatr Śląski im. St. Wyspiańskiego – Katowice
  • Jacek Jekiel – Opera na Zamku – Szczecin
  • Piotr Jędrzejas
  • Magdalena Kaczorowska - Polska Opera Królewska – Warszawa
  • Wojciech Kępczyński – Teatr Muzyczny Roma – Warszawa
  • Przemysław Kieliszewski - Teatr Muzyczny – Poznań
  • Janusz Kijowski
  • Piotr Klimek – Teatr Animacji – Poznań
  • Arkadiusz Klucznik
  • Grzegorz Krawczyk - Teatr Miejski – Gliwice
  • Krzysztof Korwin Piotrowski
  • Mirosław Korzeb – Teatr Guliwer – Warszawa
  • Anna Kosmala - Teatr Polski im. H. Konieczki – Bydgoszcz
  • Małgorzata Kowalska – Teatr im. S. Jaracza – Łódź
  • Marcin Kowalski – Teatr Polski – Poznań
  • Michał Kotański – Teatr im. S. Żeromskiego – Kielce
  • Warcisław Kunc
  • Jerzy Lach
  • Małgorzata Langier – Teatr Lalki i Aktora “Ateneum” – Katowice
  • Kamila Lendzion – Teatr Muzyczny – Lublin
  • Zbigniew Lesień
  • Jerzy Limon – Gdański Teatr Szekspirowski
  • Zbigniew Lisowski – Teatr Baj Pomorski – Toruń
  • Paweł Łysak - Teatr Powszechny – Warszawa
  • Krzysztof Marciniak – Teatr Wielki – Łódź
  • Danuta Marosz – Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego – Wałbrzych
  • Witold Mazurkiewicz – Teatr Polski – Bielsko-Biała
  • Igor Michalski – Teatr Muzyczny im. D. Baduszkowej – Gdynia
  • Krzysztof Mieszkowski
  • Jacek Mikołajczyk - Teatr Syrena – Warszawa
  • Dariusz Miłkowski
  • Zygmunt Mokrowiecki – Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego – Płock
  • Małgorzata Mostek
  • Marek Myszkowski
  • Mariusz Napierała – Opera Bałtycka w Gdańsku
  • Joanna Nawrocka – Teatr Ochoty – Warszawa
  • Zbigniew Niecikowski – Teatr Lalek Pleciuga – Szczecin
  • Bogusław Nowak – Opera Krakowska – Kraków
  • Dominik Nowak – Teatr Nowy im. Witkacego – Słupsk
  • Joanna Nowak - Teatr im. A. Fredry – Gniezno
  • Jan Nowara – Teatr im. W. Siemaszkowej – Rzeszów
  • Karolina Ochab – Teatr Nowy – Warszawa
  • Adam Orzechowski – Teatr Wybrzeże – Gdańsk
  • Roman Osadnik – Teatr Studio – Warszawa
  • Ewa Pilawska – Teatr Powszechny – Łódź
  • Jerzy Piotrowicz
  • Ewa Piotrowska - Teatr Baj – Warszawa
  • Jacek Popławski - Teatr Lalek Banialuka im. J. Zitzmana – Bielsko-Biała
  • Grażyna Posmykiewicz – Teatr Muzyczny – Łódź
  • Zbigniew Prażmowski – Teatr Lalki i Aktora – Wałbrzych
  • Kamil Retkiewicz
  • Zbigniew Rybka - Teatr Powszechny im. J. Kochanowskiego – Radom
  • Krzysztof Rzączyński – Teatr im. H.Ch. Andersena – Lublin
  • Henryk J. Schoen – Teatr Bagatela im. T. Boya  Żeleńskiego – Kraków
  • Mirosław Siedler – Teatr Dramatyczny – Elbląg
  • Jacek Strama
  • Monika Szela - Teatr Maska – Rzeszów
  • Paweł Szkotak
  • Janusz Szydłowski – Krakowski Teatr VARIETE
  • Damian Tanajewski - Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Kultury – Białystok
  • Jan Tomaszewicz – Teatr Dramatyczny im. J. Osterwy – Gorzów Wielkopolski
  • Piotr Tomaszuk - Teatr Wierszalin – Supraśl
  • Michał Tramer – Państwowy Teatr Lalki “Tęcza” – Słupsk
  • Hanna Trzeciak – Teatr Wielki – Opera Narodowa – Warszawa
  • Alicja Węgorzewska-Whiskerd – Warszawska Opera Kameralna
  • Romuald Wicza – Pokojski - Miejski Teatr Miniatura – Gdańsk
  • Dariusz Wiktorowicz
  • Michał Wojtuś – Teatr Polski – Poznań
  • Anna Wołek – Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny – Toruń
  • Iwona Woźniak – Teatr Zagłębia – Sosnowiec
  • Iwona Wujastyk – Mazowiecki Teatr Muzyczny im. J. Kiepury – Warszawa
  • Bartosz Zaczykiewicz - Teatr im. W. Bogusławskiego – Kalisz
  • Marcin Zawada – Teatr Syrena – Warszawa
  • Waldemar Zawodziński – Teatr im. S. Jaracza – Łódź
  • Celina Zboromirska-Bieńczak
  • Michał Znaniecki
  • Jerzy Zoń – Teatr KTO – Kraków